Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valaki elmagyarázná nekem,...

Valaki elmagyarázná nekem, hogy egy elemi részecske nagyságú dologból, hogy keletkezett minden amit ma ismerünk?

Figyelt kérdés

A Nagy Bumm-ra gondolok...


A válaszokat előre is köszönöm !!!



2015. nov. 17. 00:16
 1/4 Ozmium42 ***** válasza:
88%

Google a barátod, Wiki a barátnőd:


[link]

2015. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legújabb elképzelések szerint nem egy pont volt, hanem néhány méteres átmérőjű gömb. Ez azért jobb (nekünk), mert így jobban lehet vizsgálni, és esetleg arról is megtudunk valamit, hogy mi volt előtte.
2015. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudja neked senki elmagyarázni, már csak azért sem mert a ősrobbanás elmélet az Univerzum tömegének több mint 90%-ára nem ad magyarázatot.
2015. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dellfil ***** válasza:
100%

Szerintem nézegesd Dávid Gyula előadásait. Abból - a kérdésed kapcsán - sok mindenre választ kaphatsz. :)


https://www.youtube.com/playlist?list=PL50C9C5AB0104A6CF


De ezen kívül még sok előadása fellelhető a neten. Nagyon jó előadó, érdemes megkeresni. :)


dellfil

2015. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!