Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 2017 május - emelt biológia,...

2017 május - emelt biológia, kémia érettségi?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozom az állatorvosi karrieren, azonban most végeztem közgazdászként a BGF-en, szóval 23éves vagyok. Kémiát, bioszt elég rég tanultam, de ahogy olvasgattam nem lehetetlen felkészülni, főleg ennyi idő alatt (több mint 1 év).


Sokat gondolkozom azon is, hogy most kezdjek bele egy 5,5éves nappali egyetembe, ami mellett dolgozni esélytelen és leszek 30éves mire elkezdhetem a karrierem. Nem tudom, esetleg véleményeket, ötleteket szívesen elfogadnék. Köszi :)



2016. jan. 25. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok! A Társadalomtudományi Karra járok a Corvinuson, de sose szerettem, és egyre inkább a biológia felé kacsingatok. 23 éves vagyok én is. Nem tudom, nem egyszerű ez, mert bár sokan váltanak, de a legtöbben szerintem hamarabb. Sajnos nem látok bele, hogy milyen igényeim lesznek 10 év múlva, mi fogja megérni. De azt már most látom, hogy azt nem éri meg csinálni, ami nem érdekel.
2016. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én hasonló cipőben járok, bár 25 éves vagyok, és egy kislányom is van, megcéloztam hogy felvételizek pszichológiára, eddig pedagógiát végeztem. Húzós lesz, főleg, hogy mellette dolgoznom is kell. Szerintem fel lehet készülni ennyi idő alatt, csak elhatározás kérdése. Én levelezőre megyek, fontold meg ezt a lehetőséget is, vagy az egyéni tanrendet és akkor még tudsz dolgozni is részmunkaidőben (ha szükséges). Bőven időben vagy szerintem.
2016. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kinek hogy ment az emelt biosz?
2017. máj. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!