Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Vissza a multba,1994-be. Ki...

Vissza a multba,1994-be. Ki hova menne vissza, ha lehetne?

Figyelt kérdés

2016. máj. 16. 19:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Uploaded on Feb 9, 2011.

https://www.youtube.com/watch?v=Zlv8kRMcCS4


Ide akarok visszamenni. Ma ejjel. Muszaj.

2016. máj. 16. 19:59
 2/21 anonim ***** válasza:

Kicsit sötétnek fog tűnni tudom, de erre nincs más őszinte válaszom.


A születésem utáni napra mennék vissza, hogy megöljem anyámat. Ha megölném, akkor nem mennék át azon a brutális testi-lelki kínzássorozaton gyermekkoromban aminek a nyomait még mindig érzem magamon. Valamint ezzel talán apámat is megmenthetném, mert ha egyedüli szülőmként maradna életben, akkor talán a rólam való gondoskodás felelőssége miatt nem ölné meg magát.

2016. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Te jo eg. Nekem hasonlo erzeseim vannak apammal kapcsolatban. Mikor van az, amire vissza szeretnel menni? Melyik evben?
2016. máj. 16. 20:32
 4/21 A kérdező kommentje:
Menjunk akkor vissza 1978 aprilis 1-re. Mert akkor letekernem a koldokzsinort a nyakamrol es nem alakulna ki etelintoleranciam es depressziom egesz eletemben. Teljesen maskepp alakul az eletem. Es Edesanyame is, mert nem kap Hep C fertozest es emiatti kezeles miatti rakot. Ugyhogy 1978 aprilis 1-re szeretnek visszamenni.
2016. máj. 16. 20:38
 5/21 A kérdező kommentje:
De gyerekkent nem tudok majd mit csinalni. Ezert jobb lenne 1994 junius 16. Az nincsen olyan messze. Akkor jottem az USA-ba es tesztelve lennek B12-re a Spectracell altal. Es elmennek orvosira, miutan a yahoo-bol kiszedtem a penzt. Muszaj visszamennunk 1994 junius 16-ra.
2016. máj. 16. 20:46
 6/21 Ozmium42 ***** válasza:
Te tetted fel a másik időutazós kérdést is, ami átkerült a humor kategóriába. Nyugodjál már bele, hogy az időutazás lehetetlen, és nem fogsz visszamenni sehova. Ennek megfelelően intézzed a dolgaidat.
2016. máj. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Még egyenlőre lehetetlen!


Tudod szokták azt mondani: amit az ember valaha is el tud képzelni az valóra is váltható! (Mert ha már a gondolat fogalma létezik...)

2016. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A tavalyi nyarat nem csinálnám még egyszer végig. Ronda gombás fertőzés.
2016. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Mojjo ***** válasza:

Elolvastam a Humor kategóriába átrakot kérdést, meg az ott kialakult beszélgetést is. Hát nem tudom, a legkisebb mértékben sem érzem a "humor" kategóriába valónak.


Kedves kérdező: őszintén nagyon sajnálom, tényleg, de nem fog menni. Nincs időutazás. Legalábbis nem nekünk, embereknek. Tulajdonképpen a speciális relativitáselmélet nem tiltja az időutazást - létezhet részecskéknek olyan világvonala, ahol időben visszafelé utaznak. Ezeknek a részecskék azonban a születésük pillanatától fénysebességnél gyorsabban kell(ene), hogy haladjanak. Közönséges atomos anyag ilyet soha nem fog tudni. Nem azért, mert "jajj, még csak itt tart a tudomány/technika", hanem azért, mert elvileg sem lehetséges és nem is lesz, soha. Szóval sajnálom, de nem fogsz tudni visszautazni az időben. És bár láttam, a pszichiáterekről megvan a véleményed, de egy pszichológushoz menj el. Komolyan. A pszichológus nem pszichiáter, és ha jót sikerül kifognod (válassz körültekintően!), akkor segíthet.

2016. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rajtam mar csak a csoda segithet... Ha 1994 tul messze van, akkor legyen 2011. Meg az is jo.
2016. máj. 18. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!