Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Elképzelhető, hogy egyes...

Elképzelhető, hogy egyes dolgok/tárgyak/személyek a térben/időben (vagy akár alternatív valóságok között ha léteznek ilyenek) csak úgy átugorhatnak?

Figyelt kérdés

Elképzelhető lenne ilyen fizikai jelenség?


Gondolok itt olyan esetekre, mint például:


- a Bermuda háromszögben valamiféle időtorzulásról beszámoló emberek egy része, vagy eltűnt repülőgépek és hajók eseteinek egy része


- a régi fotókon feltűnő furcsa alakok (mármint ami nem hamisítvány persze)

[link]

[link]

[link]


- régi szent könyvekben elszórva megtalálható időutazásról szóló történetek (Mahábhárátában Revaita király, Japánban Urashima Tarō története, Bibliában Jeremiás próféta legendája Abimelekkel)


- megtalált ismeretlen fajú lények

[link]


Ezek persze nagyrészt bulvár cikkek, nagy részük tuti hogy kacsa..

Engem inkábba az a kis része érdekelne, amely talán valódi lehet...



2016. máj. 21. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
persze nem látad a gulivert?
2016. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem
2016. máj. 22. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze lehet
2016. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A megtalált idegen lények biztosan butaságok.

A többségről mindig kiderül,hogy valami ismert tengerijószág rettenetesen rothadó maradványa. Vagy valami ritkán látott tengeri jószág rettenetes rothadó maradványa.


Az időiutazàsos fotók nagyrésze is hülyeség.a napszemcsis ember az nem tünikfel senkinek,hogy a feje mindenkiénél nagyobb...


Persze nem állitom hogy nincs de ha én tudnék idő utazni akkor a ruha,stb,...dolgokra ügyelnék (márha tudom irányitani),hogy nelegyek feltünö.és bizosannnem osztanám meg a közöséggel a történetem.

2016. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!