Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az iskolában plakátot kell...

Az iskolában plakátot kell csinálni a természettudomány témakörben. Szerintetek melyek a legjobb témák amik a plakáton szerepelhetnek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 11:27
 1/3 Mojjo ***** válasza:
100%
Leginkább azok, amik közel állnak hozzátok, érdekelnek titeket. De komolyan. Mindenféle témáról lehet maximálisan igényes plakátot csinálni, ez nem téma. Viszont akkor lesz igazán jó, hogy ha nem unottan, vagy akár utálattal csináljátok, hanem tényleg élvezitek. Élvezni meg akkor lehet, ha érdekel titeket a téma. Szóval ez legyen az elsődleges szempont, a többi meg már menni fog.
2016. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha keresztény iskolába jársz, adott a természettudományos szemlélet a Világegyetem létrejöttéről :D.
2016. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azért visszakérdeznék, hogy biztosan plakátot kell készíteni?

Nem posztert?

A plakát valamit reklámoz.

A poszter meg egy téma bemutatása (nem reklám jelleggel) tudományos igényességgel.


Ha poszter, én például így ősszel, biztosan valami olyan posztert készítenék, ami a természettel kapcsolatos, és kipréselt faleveleket, vagy termés-aszalványokat is felhasználnék a készítéshez, szemléltetéshez.

2016. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!