Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hogy állapítható meg, hogy...

Hogy állapítható meg, hogy milyen arányban tartalmaz a testünk gyors és lassú összehúzódású izomrostokat?

Figyelt kérdés

Vörös és fehér! Meg lehet ezt valamivel állapítani és ez nagyjából azt is megmutatja,hogy ki milyen terhelésre alkalmas?

>Egyrészt egyénenként eltérő, hogy milyen arányban tartalmaz izomzatunk gyors és lassú izomrostokat, és egy döntő részben gyors izomrostokkal rendelkező személy hiába végez 20-30 ismétléseket, nem fog fejlődni<


[link]



2016. dec. 4. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:

i have no idea. de ha tippelnem kene vagy szovetmintat vesznek amit nem tartok tul valoszinunek, vagy sztem pont forditva van, mint ahogy irtan, elobb megvizsgaljak/felmerik h milyenfajta terhelesre hogyan reagal a tested, es abbol lehet kovetkeztetni. az utobbit el tudom kepzelni ugy is tobbszor tobb heten keresztul vezetnek statisztikat a fejlodesedrol kulonbozo edzestervekkel, es akk meg arrol is lehet mondani vmit h melyik tipusu izom hajlamosabb hogyan regeneralodni, hany szazalek melyik testreszed meg mittudomen. :D de az is lehet h elmesz egy sportdokihoz radnez vagy csinaltat veled 2 gyakorlatot vagy beutal a masik emeletre vkihez es egybol kiderul.


szal osszessegeben nemtom de yolo ezert valaszoltam. :D

2016. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!