Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egy skorpióban mennyi ml...

Egy skorpióban mennyi ml méreg van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Emiatt kérdezem :D [link]


És hol lehet eladni a mérget?



2016. dec. 13. 07:29
 1/6 Tislerics Máté ***** válasza:
Nem segíthetek! Nekem is az lett a célom a poszt láttán, ami neked! :D
2016. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:

Nekem valami olyasmi rémlik hogy nem a skorpiokkal van a baj vagy a méreggel hanem ez tényleg ennyibe kerül.

Vagyis nem lehet gépesíteni stb. Viszont per a fejés csak valami minimális értsd mg os nagyságrendű mérget eredményez, és marha sok munka van vele, szóval nem ez az évszázad biznisze.

2016. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha tartasz 10 skorpiót, és mindegyikről csak havonta egy ml-nyit tudsz lefejni, az is havi 30 millió forintot jelentene. Ez azért nem olyan nagyon rossz bér.
2016. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy "nem lehet gépesíteni"? Meg mi annyira nehéz ebben a munkában?
2016. dec. 13. 14:37
 5/6 Gugu Gabor ***** válasza:

ÚGy hogy minden lépést emberi erővel végeznek, vagyis emberi erővel gondozzák a skorpiókat, emberi erővel "fejed" stb.

Istennek nem találom, de pont ezzel a hírrel kapcsolatban olvastam egy cikket ahol kifejtik hogy van 100000 skorpió a farmon dolgozik 5 ember meg hűtés fűtés mittudom én mi szóval ha ezeket össze rakod akkor már nem is annyira nagy biznisz.

2016. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyat olvastam, hogy a kék skórpió mérgét használják Kubában, ami állítólag bevált a rák elleni kezelésben, és 1 skórpióból 0,02 ml mérget tudnak kifejni.Azt nem tudom milyen időközönként lehet őket fejni, de ha ez alapján számoljuk, 1 literhez 50 ezer skórpió mérge kellene.
2016. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!