Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kémia! Egy kétvegyértékű fém...

Kémia! Egy kétvegyértékű fém vízmentes kloridjának 33,69 w%-a a fém. A fém-klorid kristályvizes sóját ötszörös tömegű vízben feloldjuk és ekkor az oldat 11,89w%-os lesz. Mi a kristályvizes só képlete?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Se egy segítsetek, se egy légyszi, se egy köszi előre is, ráadásul amikor kiírtál egy hasonló kérdést, a helyes válaszra se tudtál annyit odaböfögni, hogy köszönöm. Sok sikert! :)
2016. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Légyszíves elmondanád, hogy mikor tettem fel egy hasonló kérdést? Ez a második kémiával foglalkozó kérdésem, az elsőt pedig közel egy hónapja tettem fel, amit azóta rég megköszöntem. És általában akkor köszönök meg valamit ha egy használható kommentet kaptam, nem előre. De te biztos jobban tudod nálam mit, mikor, miért teszek. :)
2016. dec. 14. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. dec. 14. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Látod, megy ez. :) Ugyanolyan analógia szerint kell megcsinálni, amit ott írtam, ha nem megy, írj.
2016. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!