Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Béres József eredeti készítmén...

Cro-minyon kérdése:

Béres József eredeti készítményére hajaz a később piacosított?

Figyelt kérdés
Engem meglep, hogy manapság ilyen egyszerű megfázás elleni cuccnak adják el, miközben elvileg ennél sokkal többet tudott volna...
2019. máj. 4. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt meg ki a csoda tudná megmondani?

Én az elejétől ettem, mikor az újságokban olyan Herbária előtti sorokról voltak fényképek, mint 1944-ben a kenyérbolt előtt Moszkvában, de nem a maxi adagot. Hatást nem vettem észre. :D Később, mikor rendbetették a külsejét, papírokat, engedélyeket, akkor elkezdtem túladagolni, és többször is bizonyítva láttam, hogy a herpeszemet megállította félúton. A max javaslat 3x20 csepp volt, én meg ehhez 3x35-öt szedtem. Most vagy én voltam a halál túloldalán, vagy a szer volt erősen hatástalan. :)


Többeknek az volt a tapasztalata, hogy jobb étvágyat csinál, de ők mind túlsúlyos magyarok voltak, szóval ennek nem örültek. :D


Nehezen tudom elképzelni, ami az elején elhangzott a tévében, a kis japán beszámolt róla, hogy visszazsugorodott a tüdőrákja, stb. Meg az elmúlt x év sem azt mutatná szerintem a KSH szerint, hogy megszűntek a daganatos betegségek.


(egyébként a herpeszt megfogta félúton - nem pattogzott ki - de nem lett rövidebb az ideje)

2019. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos! Nem csodaszer, mint ahogy anno beállították. A pszichére jobban hat, mint a szervezetre, de arra is csak azért, mert beképzelik azok, akik szedik.
2019. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül nehéz és költséges lefolytatni az ilyen epidemiológiai jellegű, utánkövetéses vizsgálatokat. Ha a páciensek nem motiváltak (anyagilag), akkor nincs "visszajelentés". De még rövid idő alatt lezajló betegségekre kifejtett hatás is nagyon nehézkesen igazolható, pl. az egyik válaszoló által említett herpeszes tünet, hiszen naponta-kétnaponta vissza kellene menni az orvoshoz, aki valamilyen objektív mérés alapján detektálni tudná a javulást. Nem véletlen, hogy a legtöbb, akár évtizedek óta a piacon levő engedélyezett gyógyszernél sem lehet pontosan megtudni, hogy milyen (pozitív agy negatív) mellékhatások lehetségesek és azok pontosan milyen arányban lépnek fel (mit jelent pl. hogy ritkán ?). Ezért alkalmazzák a gyógyszergyárak azt a gyakorlatot, hogy orvoslátogatók segítségével próbálják rávenni a gyógyszert felíró orvosokat arra, hogy bizonyos gyógyszert szedő betegeknél állítsanak össze a hatásról vagy mellékhatásról olyan statisztikát, amiből aztán valamit ki lehet hozni. Az orvosok utaztatását meg költségként elszámolják.
2019. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A pszichére jobban hat, mint a szervezetre, de arra is csak azért, mert beképzelik azok, akik szedik."

Istenem, de sok marha van. :D

2020. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!