Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miert magas a testhomersekletem?

Tade kérdése:

Miert magas a testhomersekletem?

Figyelt kérdés
A parom ha hozzambujik, mindig azt mondja, hogy forro vagyok, holott nem vagyok lazas es a testhomersekletem is normalis. En nem erzem magam forronak de o azt mondja meg sose talakozott ilyen emberrel, aki ennyire forro lenne.Mar masok is mondtak, hogy eszmeletlen meleg vagyok, pedig csak a kezemet ereintettek meg. Mi lehet ennek az oka? Ritkan vagyok beteg, evek ota meg egy megfazasom sem volt. Van erre valami magyarazat?
2008. nov. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi hőérzet minden, csak nem objektív. Ezért használunk hőmérőt, az pontos értéket mutat. Ha írtad, hoyg nem vagy lázas, akkor valszeg nem te vagy forró, hanem párod hideg. Amúgy nekem is gyakran mondják, hogy de jó forró vagyok. Sztem azért érez melegnek, mert hidegebb időben is stabilabban meg tudom tartani a perifériákon a kívánt testhőmérsékletet, és egyébként nem is szoktam fázni gyakran...
2008. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. Nem vagyok az a fazos tipus, de mindig hidegebbnek erzem a parom, holott ugyanabban a szobaban vagyunk, raadasul o deli tipus...
2008. nov. 13. 11:17
 3/4 anonim válasza:
100%
Nos ennek többféle oka is lehet.Született genetika, ami gyors anyagcsere a következménye, ezek az emberek, sosem híznak el. De, lehet betegség jelzője is, gyulladás, pajzsmirigybetegség, de ennek a teljes kivizsgálása az orvosra tartozik.Ajánlatos, utánna járni, amennyiben, kórosan magas! üdv.
2008. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%
Belédbújt az ördög és a pokol tüzét érzi aki hozzád ér! ))
2008. nov. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!