Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek milyen karácsonyi...

Szerintetek milyen karácsonyi ajándék lenne páromnak egy arany karkötő?

Figyelt kérdés

23 éves lesz, nemsoká szülinapja is lesz ezért valami értékeset gondoltam ami sokat jelenthet neki. Nyilván nem a legdrágább aranyat hanem ami szép de egy olcsóbb kategóriából.

Srácok ti mit szólnátok egy ilyen ajándékhoz a szerelmetektől? Persze még egy kis apróság mellé.

Illetve ezüst vagy arany ami jobban bejönne nektek?



2019. dec. 7. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Hogy nekünk mi jön be, az teljesen mellékes, mert nem nekünk lesz. A párod ékszeres? Hord valamit? Ha igen, akkor biztosan ezt is hordaná. Ha nem hord ékszert, akkor lehet, hogy nem a legjobb választás neki. Nekem pl csak órám van, nem tudom elképzelni, hogy karkötőt hordjak, mert nem szoktam hozzá, nem stílusom.

A barátod ékszeres?

2019. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én biztos nem hordanék arany karkötőt, ne haragudj. F28
2019. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nem örülnék, mert nem hordok ékszert, de az én vagyok. Lehet, hogy a párod nagyon is fog neki örülni. Mi nem ismerjük.
2019. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ezüstöt?
2019. dec. 7. 19:46
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezüst vagy bőr jobban hangzik, de attól függ h neki mi az ízlése.
2019. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jó ötlet. Én is ilyesmin gondolkoztam a férjemnek. Most őszintén, ki nem örül egy arany ékszernek? Még ha nem is hordja mindennap, de az értékálló, nem valami porfogó.
2019. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Te ismered. Az enyém pl semmilyen ékszert nem hord, ahogyan én sem

(utolsónak: szerintem az arany csúnya, úgyhogy egyáltalán nem örülnék neki még nőként sem)

2019. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

6. ÉN! S miután mindenki tudja aki háromnál több szót váltott velem, hogy nem szeretem az aranyat még bántónak is érezném, ha azt kapok. Mazsolás bejglit sem viszel annak szándékosan akiről tudod, hogy utálja a mazsolát.


Szóval teljesen azon múlik a párod mit szeret.

2019. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát én biztosan nem örülnék neki... fémallergiám van, és nem, még aranyat sem tudok hordani meg orvosi fémet sem.

Kérdező: nyilván azóta már eldöntötted, mivel leped meg a kedvesedet, de én nem vennék ékszert senkinek úgy, hogy nincs ott - az ízlését nem ismerhetem, nem tudom, mi tetszik neki úgy igazán. Meg őszintén: nem sok fiút/férfit ismerek, aki arany karkötőt hord. Szerintem a többségük megvan nélküle.

2019. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Slowrider válasza:
41%
Olyan nő még nem született, aki ékszerért megsértődött volna. Remek ötlet.
2019. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!