Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Olcsó/diy ajándékötletek...

Olcsó/diy ajándékötletek könyvmolyoknak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyedi könyvjelző, pl. a kedvenc szerzőjétől származó idézettel.
2020. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi pénzt szánnál rá? Szrintem nem lenne kifizethetetlenül sok egy általad tervezett feliratos póló, vagy bögre. Utóbbit akár saját magad is meg tudnád csinálni.
2020. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Pinteresten nézz körbe
2020. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 ez nem is rossz ötlet, bár valaki csúnyán lepontozott😒

Azért még jöhetnek ötletek

2020. aug. 6. 12:10
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 bögrét nem akarok, az olyat 'alap'

A pólóra már gondoltam, csak lehet nem tetszene neki a színe/szabása/stb.

2020. aug. 6. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
konyvjelzok, konyvboritok (tomegkozlekedesen lattam sok ilyet, egy szines, altalaban textil borito, szerintem nagyon otletes, es praktikus ha nem akarod hogy mindenki tudja mit olvasol), vagy ha ebook readere van akkor annak tok (en is magamnak csinaltam). mas hirtelen nem jut eszembe. esetleg valamilyen konyv temaju ekszer, ha hord ekszert
2020. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Az előzők nagyon jók szerintem nézz neten valami szép könyvjelzők esetleg ha sorozatot olvsa annak a következő részét vagy ha nem tudod mit olvas akkor ajándékkártya könyvesboltban pl: libri, líra
2020. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!