Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valamit ötlet?bőven lent

Valamit ötlet?bőven lent

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve együtt vagyok a barátommal (18 éves, fiú) és semmi ötletem sincs karácsonyi ajándékra, valami olcsó megoldás kéne, kézzel elkészíthető ötleteket is várok, perverzebb dologról is lehet szó csak valami ütős dolog legyen, szeretném nagyon meglepni, valami ötlet?

2020. okt. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy nem 18 éves fiú vagyok, de egyik munkatársnőm tavaly Karácsonykor hozott nekem két kiló vaddisznó húst, és nagyon meglepődtem, és örültem neki.


Ha van valami hobbija, akkor azzal kapcsolatban vegyél neki valamit, én szakmai könyveket szoktam kapni a feleségemtől, mert gyűjtöm őket, és falom őket. Olyasminek örülnek az emberek, amik érdeklik.


Ha perverzebbet akarsz, az pedig elég személyes, abban szerintem külsős nem tud segíteni, neked kell tudni mi tetszene neki.

2020. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél valami hangulatos pulcsiszettett

Belinkelem:


[link]


Vagy perverznek vannak ilyen sex csengők.

2020. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi az a sex csengő?
2020. nov. 1. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:

#3



[link]

2020. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el valahova itt magyarországon, mondjuk egy romantikus helyre
2020. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kényeztesd egész nap, és szánd rá a napo.........legyetek együtt.......az ányban is eltölthetitek a napot💏💝💝💝👙
2020. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feküdjetek le először együtt. De legyen tökéletes a helyszín és az alkalom......
2020. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es, már lefekudtunk egymással
2020. nov. 12. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!