Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nincs ajándék ötletem. Ciki...

Nincs ajándék ötletem. Ciki lenne utalványt venni?

Figyelt kérdés
Egy reg nem latott barátnőnek szeretnék ajándékozni, szülinapra. Semmi nem jut eszembe. Arra gondoltam, hogy vennek neki Orsay vagy valami hasonló üzletben kupont. Szerintetek gaz lenne? Tudom hogy innan imad vásárolni.
2020. okt. 31. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz
2020. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan üzletbe veszed a kupont, amiről biztosan tudod, hogy ott szokott vásárolni, akkor jó, de ha csak úgy véletlenszerűen az gáz, mert nem biztos, hogy fel tudja majd használni.
2020. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki :)
2020. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kaparós sorsjegy.
2020. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Ha az adott illető ízléséhez, érdeklődéséhez stimmel, akkor csak nyugodtan. De messze van még a karácsony, sőt Szent Miklós napja is, törődjünk azzal, ami most van, egyenlőre.
2020. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Én örülnék utalványnak az biztos.:) És nem gáz, sőt szilárd. Remélem érted a költői képemet.:)
2020. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!