Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kereskedők pofátlanságának...

Kereskedők pofátlanságának nincs határa?

Figyelt kérdés

Egy elég drága ajándékot akartam venni egyik családtagnak, rákérdeztem udvariasan, hogy lehetne e engedni az árból.


Mosolyogva mondja, hogy lehet, de akkor nézzük meg hogy a termék kiegészítőiből mikre nincs szükségem, és a kiterjesztett garanciát is levehetjük 3 év helyett 1 évre, és a beállításokat így ők nem végzik el hanem majd én magamnak stb.


El is jöttem, köszönöm így nem.


Mégis hogy képzelte ezt a kereskedő?



2020. dec. 17. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem piacon voltál, akkor nincs alku. Boltban nincs alku.
2020. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


Mindenhol van alku, még autószalonban.

2020. dec. 17. 16:46
 3/16 anonim válasza:
94%
Nem a közel-keleten vagyunk. Itt nem szokás alkudozni, max tényleg csak piacokon.
2020. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
A hiba BENNED van, ha valaminek megvan az ára, akkor az annyiba kerül. Ha nem akarod annyiért megvenni, akkor keress olcsóbbat!
2020. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis hogy képzelte ezt a kereskedő?"

Úgy, hogy ha nem futja rá nem kell megvenni, ennyi.

2020. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
en azt nem ertem hogy ezek utan mert neked allt feljebb . ha valaminek levesznek az arabol, akkor levesznek a szolgaltatas mertekebol is
2020. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Inkább a vásárlók pofátlanságának nincs határa... Nem az isztambuli piacon vagy, őrület hogy jut eszedbe ekkora bunkóság, hogy alkudozzál egy üzletben. És az eladó még segíteni is akart neked és neked áll feljebb! Te, mondjad már, hányszor sikerült lealkudnod a vajat a Lidl-ben vagy egy tévét a Mediamarktban! Vagy lealkudtál egy szekrényt az IKEÁ-ban? Még talán egy olyan boltban, amit egyszemélyben visz a tulajdonos, de alkalmazottakkal, nyilvánosan majd tudod mikor enged neked bárki is fix árú termékekből.
2020. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
én nagyon támogatnám, hogy minden, kereskedelemben és vendéglátásban dolgozó évente egyszer hozzávághasson egy keze ügyébe eső tárgyat egy-egy ilyen Karen-hez...
2020. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg lealkudom a kenyeret! Ellopom 😀
2020. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis hogy képzelte ezt a kereskedő?"


Úgy képzelte, hogy minek szarakodjon egy alkudozóval, amikor jön a következő vásárló aki megveszi az adott áron.

2020. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!