Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Különleges ajándék ötletet...

Djballa kérdése:

Különleges ajándék ötletet keresek egy lány részére?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány akivel se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk és most lesz a születésnapja. Szeretném meglepni egy olyan különleges ajándékkal amit soha nem felent el. Tudom igen én ismerem én tudom mit szeret stb...csak az a kérdésem hogy aki volt már ilyen cipöben az mit adott ajándékba?Jelen esetben szereti az unikornisokat.kb ennyi😀

2021. jún. 26. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, akkor semmiképp ne adj neki egy hatszázadik unikornissal kapcsolatos ajándékot, mert akkor tuti elfelejt. Adj neki pl. egy kínai kívánságlámpást vagy vidd el sárkányt eregetni vagy süss neki tortát. Meg az mindenkire vonatkozik, hogy nagyon nehéz úgy egyedi és emlékezetes ajándékot adni, ha az illető hobbijával vagy szeretett dolgaival kapcsolatosan próbálsz valamit kitalálni. Inkább legyen attól teljesen különböző, más terület.
2021. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben biztos valami maradandó élmény ajándékot adnék!

Mennyi a keret?

2021. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A keret mondjuk úgy 30-50ezerft
2021. jún. 26. 17:25
 4/12 anonim válasza:
100%
Egy tárgyat hamar elfelejt bárki(kivéve ha gyűrűt adsz neki persze) de ha elviszed valahova szórakozni,(én elvinném egy szabaduló szobába 😁)kirándulni és jól érzitek magatokat, lehet többet ér mint mondjuk egy nyaklánc vagy óra stb. De ez ember függő,ugyanis van aki jobban örül ha órát,iphonet kap mint ha mást.
2021. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

De ha beírod google-ba, hogy élmény ajándék, akkor egy rakás ötletet kapsz.

2021. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit cringe egy se veled se nélküled kapcsolatban,

Valakinek 35-50 ezer forintban ajándékot adni, még ha a barátnőd lenne, akkor talán oké

2021. jún. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
27%
Semmit, úgyis szakítás lesz a vége
2021. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Igen, a leírás alapján nagyon úgy néz ki, hogy egy különleges ajándékötletet keresel egy lány részére. Minden jel és tett erősen arra utal.
2021. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8: :) Én is mindig kísértésbe esek, hogy így reagáljak az ilyen nyelvhelyességi hibákra, hogy kijelentő mondat végén kérdőjel, csak mert nem veszi a fáradságot arra, hogy kérdőmondattá fogalmazza. (#1)
2021. jún. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én vennék neki egy Pandora karkötőt és hozzá egy unikornis charmot vagy valami olyat ami kettőtökre emlékezteti. És később ha akar utazások során vagy bármilyen alkalomra vehetsz neki rá új charmokat. Én pl születésnapomra kaptam és mindig ha kirándultunk veszek rá ez arra az országra jellemző charmot.
2021. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!