Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajandekot vegyek a...

Milyen ajandekot vegyek a baratom nevnapjara? 18 eves ha ez szamitana. Valami jo otletetek van esetleg?

Figyelt kérdés
Koazonom elore is!🙂

2021. szept. 19. 16:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm***
2021. szept. 19. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk, egy szív alakú párna.
2021. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi névnapra mindig csokit vagy virágot szoktunk venni, attól függően hogy az illető melyiknek örülne jobban.
2021. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőr pénztárca, egy szép óra?
2021. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hat egy szep ora, az minimum 50.000-100.000 forint (relativ kinek mi a szep persze, mehet a millios kategoriaig, de atlag felhasznalonak olyan orar venni, ami valamennyi hasznalhato is, az kb annyiva fog kerulni. 10.000forintert meg ne adjal orar ajandekba, mert az mar kb sertes). Egy penztarca pl jo megoldas, de ha pl elviszed kajalni es te hivod meg ot oda, ahova o szeretne, szerintem az is egy szep gesztus..
2021. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, nem hiszem, h 18 évesen derogalna a 10 ezer forintos óra.

Mondjuk én 5ezerért is láttam már olyat ami jól néz ki. Legalábbis nekem női szemmel tetszett.

2021. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ugy ertem, hogy van oke, szep es jo, de ez olyan mintha 200.000forintert vennel autot. Elmegy A-bol B-be, de valszeg nem az igazi. Orat nem szokas ajandekozni, mert a karoraknak inkabb presztizse van, mint kinezerbeli jelentosege.

Mondanam hogy ossze lehet hasonlitani noi ekszerrel, de ott az arak el vannak csuszva pict.

Ha mar a parodnak veszel ajandekot, te sem egy h&m-es fulbevalot adnal neki. Az a baj a karorakkal, hogy azokon egyreszt rajta van a markajelzes, masreszt meg eszmei erteke is van, aztan ja… en nem tarton jo otletnek, de persze nem szolok bele.

Viszont 10.000 forintert egy szep penztarca tokeletes

Mellesleh a nevnap szten nem nagy unnep, egy ora karacsonyra pl szerintem jobban beleferne

Mondom nevnapon szten az is jo, ha te szervezel valami cuki kis programot, elviszed allatkertbe, kajalni, esetleg a kedvenc piajat megveszed neki (pl whiskybol egy ballentines vagy hasonlo arkategoriajut) ilyenek.. nem muszaj ertekes ajandekot, egy szep gesztus, egy nap ami rola szol szerintem tokeletes😊

2021. szept. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!