Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Apák napjára mit lehet egy 59...

XR115 kérdése:

Apák napjára mit lehet egy 59 éves apának venni vagy készíteni??

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 11:04
 1/6 anonim válasza:
100%

Mostanában elég gyakran látok olyan pólókat, bögréjet vagy párna huzatokat amiken egy-egy vicces idézet van.

Biztos léteznek ilyenek apák napi témában is.

2022. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj egy (közös)vászonképet a Vászonképvilág.hu-ról.
2022. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, már tegnap lezajlott az idei évben, de vannak tippjeim. 50 éves négy gyermekes (13, 15, 26, 28) apuka és nagypapaként (3 éves, fél éves) mondom az ötleteket:

- Vidd el egy jó vendéglőbe, étterembe (ha nem jár rendszeresen, akkor örülni fog. Engem pár éve meglepett a család és azóta minden évben megyünk, szokássá alakult.)

- Olyan programot is szervezhetsz, amit kedvel. Színház, koncert, rendezvény. Ha mázlid van, akkor a köszöntés napjára esik, ha nem, akkor a jegy az ajándék. Én még egy mozizásnak is örülök, de minden jó ötletnek.

- Ha van hobbija, mániája, akkor avval kapcsolatos ajándék jó ötlet. (kertészkedés, barkácsolás, gyűjtögető hobbi, stb.)

- A saját készítésű ajándékok is akkor nyerők, ha kapcsolódnak a felköszöntött érdeklődési köréhez.

- A poénos ajándékok is jók, de mindig legyen mellé valami "értelmes" ajándék is. A poénos terméknél az a nyerő, ami nem veszti el az aktualitását. Ha mégis, akkor semmiképp ne legyen fő ajándék, lehetőleg csak egy a sok közül. (vigyázni kell, nehogy sértődés legyen a vége az ilyen meglepiből)

2022. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Mivel, én grafikus és festőművész vagyok, ki lehetne kergetni a világból vászonkép.hu termékeivel.
2022. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2022. jún. 20. 18:00
 6/6 NTBS ***** válasza:
100%
Póló, bögre stb.
2022. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!