Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szalag avatóra mit illik adni?

Szalag avatóra mit illik adni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm szalag avatójára vagyok hivatalos, de nem igazán tudom mit illik ilyenkor adni. Esetleg valami tanács?

2022. okt. 9. 19:47
 1/5 anonim válasza:
0%
Feküdj le vele.
2022. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen szoktak szalagavatóra ajándékot adni, szerintem ez igazából kinél hogy, valamely családoknál szokás, sokaknál meg nem. Viszont az ilyen hasonló alkalmakra sokan virágot, csokit, pénzt szoktak. VISZONT, a legjobb barátnődről van szó, igazából elég jól ismered, szóval szerintem nem feltétlen kell ezeknél a tipikus ajándékoknál maradni, hanem bármit adhatsz neki, ami szerinted érdekelné őt. Akár ékszer, smink meg ilyesmi. Szóval ha tudod, hogy egy adott dolognak biztos örülne, akkor hajrá, vedd neki azt.
2022. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szalagot?
2022. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem szoktak. Majd a ballagásra.
2022. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Semmit
2022. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!