Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Valami személyesre gondoltam, egy nagy tábla csoki és mikulás meg szaloncukor mellett, és egy parfümöt is gondoltam mellé.

Szerintetek jó ötlet ez így?

Egyrészt, másrészt meg a parfümöt illetően nemtudom hogy milyet használ. Ismerem a legjobb barátnőjét, arra gondoltam hogy megkérezem tőle.

Namost 2 dolog miatt kételkedem, az egyik az hogy elárulja neki, a másik meg az hogy netalántán nem tudja, ami persze benne van a pakliban, nemtudom hogy a legjobb barátnők megosztanak-e ilyet egymással, de ilyen smink cucc is belefér szerintem.


Szóval megkérdezzem a legjobb barátnőjét vagy ne?

Esetleg megérne egy próbát?


Tudom hogy hosszúra sikeredett de szerettem volna mindent részletesen leírni.


A válaszolóknak előre is nagy köszönet!!!



2022. nov. 20. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a kérdés de azért válaszolok én is.

Ha szeret olvasni vehetsz neki esetleg könyvet.

Ha műveszlelek akkor egy 60 darabos ceruzakészletet azoknak örülni szoktak akik szeretnek alkotni.

Esetleg csinaltass neki egyedi fényképes bögrét/telefontokot /párnát.

Vagy vegyél neki 3D LED lámpát

2022. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen még aktuális.

Annyira nem művészlélek csak a kötelező írni való, bögrét már kapott, tokra/párnára én is gondoltam, csak azt nem tudom hogy fényképes vagy feliratos legyen, ha feliratos akkor milyen felirat. Ezek a 3D led lámpák jól néznek ki, csak ugye üveg, ami hamar törik, de nme rossz gondolat.

2022. nov. 24. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!