Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Horgász milyen ajándéknak örülne?

Horgász milyen ajándéknak örülne?

Figyelt kérdés
Ismerősnek szeretnék venni valamit. Nagyon szeret horgászni, de szerintem van már kb. mindene. Mi az ami mindig hasznos lehet, aminek egy pecás pasi mindig örülne?
2022. dec. 20. 17:43
 1/7 anonim válasza:
100%

Tudni kellene, mire horgászik. Egy kényelmes horgászszék vagy vízhatlan ruha jól jön, de előbbi csak akkor, ha partról hordgászik, és inkább fenekezik, mint perget. Utóbbi meg főleg, ha folyómederben a vízbe állva szokott. Egy fejre csatolható lámpa pedig akkor jön jól, ha éjjel is szeret horgászni.


Esetleg egy egy éves előfizetéssel a Sporthorgász vagy a Magyar horgász magazinra valószínüleg nem lősz félre.

2022. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. dec. 20. 18:54
 3/7 anonim válasza:
Esetleg olyan tv-előfizetés, amiben benne van a Fishing and hunting csatorna, vagy én pl. tökre szerettem a River monsters című videó-sorozatot, amiben ilyen extrém halakat próbált fogni a pasas.
2022. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Horgok, etetőanyag, ízesített csalik, ha esetleg nincs neki akkor etetőrakéta.
2022. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Etetőanyag, bojli, aromák... Rengeteg féle van. Én etetőanyagot vennék többféle ízben.


Tényleg jó lenne, hogy hol, mire és milyen napszakban vadászik.

2022. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Horgászik* :D
2022. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem tudod a horgászatának a módszerét, akkor érdemesebb olyan használati tárgyat vásárolni neki, ami kiegészíti a horgászatot. Halas póló, minőségi (akár halas) bicska, fejlámpa, halfüstölő, ...
2023. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!