Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a kihúzottamnak...

Mit adjak a kihúzottamnak (angyalkázás)?

Figyelt kérdés

Néhány tudnivaló:


-Szereti a Harry Pottert, Gyűrűk Urát, meg úgy általánosságban a fantasyt


-Szereti a Ghibli filmeket, a kedvence a Totoro


-A teát nem szereti, az édességeket nagyon


-13 éves, lány


-A téma: fényes/világító/illatos



dec. 4. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Illatgyertya? Vannak kisvállakozások amik könyvek alapján csinálják az illatokat Például itt: [link]

De szerintem egy sima illatgyertya is jó karácsonyi húzásra. Esetleg valamilyen égősor/fényfüzér? Nem tudom mennyi pontosan a dekorációs keret, de én a téma miatt ezekre gondoltam

dec. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen árban kell mozogni? A Sinsay tele van nem túl drága Harry Potteres cuccokkal. A Totorot én is szeretem, nekem egy sima kínai ruhaboltból van Totorós téli zoknim.
dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ár mindegy, de nyilván nem kell vagyonokat költeni.
dec. 4. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%
semmit. Én sosem vettem semmit. Ugy ahogy van egy fasság
dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5:Az osztálytarsa lehet. Megbeszélték,mindenki kap, ő meg ott áll karokba tett kézzel, én nem adok!
dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez simán karácsonyi ajándékozás az angyalkázás teljesen más. Ott egy rászorult gyereknek kell cuccokat osszecsomagolnod.

Vagy most tulajdonképpen melyikről is van szó? Az egyik osztalytarsadnak akit kihúztál kell venned valamit, vagy egy ilyen 13 éves raszorulo lánynak csomagolnál?

dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Az osztályba ki vannak rakva kis zsákok, mindenkinek egy, és abba kell kis ajándékokat rakosgatni annak, akit kihúztál, majd az osztálykarácsonyon oda kell adni egy ajándékot annak, akit kihúztál. Egyébként az iskolánkbanegybeesik a rászorulóknak készülő adományok összekészítésével is.
dec. 7. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!