Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ki az aki vásárolt Aji kártyát...

Ki az aki vásárolt Aji kártyát vagy feldobox csomagot ajándéknak? Milyen véleménnyel vagyot róla? ajikartyak.hu

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándéknak gondoltam ezeket.Csak a keleti részen a feldobox lehetőség kevés, az Aji kártyát nem ismerem annyira. Milyen véleménnyel vagyot róla?

dec. 5. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk Feldoboxot adtak nászajándékba, és eleinte nagyon örültünk, de végül az a véleményünk, hogy alapvetően gagyi dolgok túlárazva. Mi is az ország keleti felében élünk, van benne egy program, amire én osztálykirándulásra vittem másodikos gyerekeket, és nekik izgi volt, de én untam, na most akkor fizettünk érte X összeget, a Feldobox honlapján meg úgy szerepel mint iszonyat drága és exkluzív ajánlat...


Rémlik valami olyan is, amit azért ismerünk, mert jártunk már arra, és alapból ingyenes az év 365 napján, itt meg úgy szerepel, mint fizetős élmény...


Amit végül választottunk, ahhoz kellett utazni kocsival 2 órát, és és fogadott minket egy lepukkant hely, a környéken minden bezárva sok éve, a szálláson kívül semmit se lehetett csinálni, mert minden zárva, vagy annyira lepukkant, hogy nem mertük használni. Végül napközben további 1,5 órát utaztunk, hogy csináljunk is valamit és csak aludni mentünk vissza az X településre.


Szóval a Feldoboxot nem ajánlom.

dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!