Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak karácsonyi ajándékoz...

Mit adjak karácsonyi ajándékozásra?

Figyelt kérdés

Egy olyan lányt húztam akivel nem igazán beszélek, nem is igazán ismerjük egymást ilyen köszönőviszonyban vagyunk.

Viszont annyit tudok róla hogy műkörmöket épít, de én ezekhez nem értek szóval ha valaki tud segíteni akkor azt megköszönném!



dec. 6. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, melyik márka termékeit használja, akkor egy olyan vásárlási utalványt adhatnál neki.
dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Óvszert. Sikere lesz.
dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó minőségű bonbon, illatgyertya, mécses is megteszi ilyenkor.
dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a keret?


Én amúgy így "látatlanban" összeállítanék neki egy bekuckózós csomagot: pléd, tea, forró csoki alap, nasik, illatgyertya.

A körmös dolgokhoz én nem igazán vennék semmit ha nem tudod biztosra, hogy milyen márkát használ, mit szeretne.

dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért szavazzák mindig le az ajándék ötletemet?

Pedig:

"Mindenki azt akarja,

Mindenki keresi-kutatja,

Mindenki azt akarja

Csak menni a csúcs felé."

dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki Saint-Exupéry: A kis herceg című könyvét, ezt mindenkinek ismernie kell,nagy igazságok vannak benne, amiket állandóan idézünk, biztos te is hallottál már belőle idézeteket, vagy pedig Fábián Jankától az Emma szerelmét, akkor is el fogja olvasni, ha egyébként nem egy olvasó típus, mert nem lehet letenni, akárcsak az Üvöltő szeleket Emily Brontétól.
dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!