Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit lehet használni ahhoz...

Mit lehet használni ahhoz hogy ne jöjjön ki a mosástól a minta ?

Figyelt kérdés
Szóval, barátomnak karácsonyra ajándéknak szeretnék adni ajándékba egy ilyen “kiss mark” os pólót, biztosan sokan ismeritek, tiktokon egy ideig nagy trend volt. (Egy egyszínű pólóra rúzsfoltokat nyomsz festékből, viszont szerintem logikus, hogy ez így magába nem hordható, mivel ki kéne mosni.) Mosásnál pedig valószínűleg lefolyna az egész, amit nyilván nem szeretnék.. Bármi ötlet? Gondolkodtam rávasaláson, de nem tudom működne-e. Kérlek segítsetek, fontos lenne..

dec. 21. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Textilfesték. Én egy más jellegű mintát textilfilccel csináltam, a filc száradás után rávasaltam, utána mostam ki óvatosan, kézzel. Azóta gépben is volt mosva 40 fokon is, de a minta tart. Papírboltban vettem a textilfesték-filctollat. De sablont használj, ne a szádra kend, mert ez vegyszeres azért.
dec. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!