Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A lánynak milyen ajándékot...

A lánynak milyen ajándékot szokás adni egy fiúnak, ha megbántotta?

Figyelt kérdés
A fiúk sokkal jobb helyzetben vannak, mert ha megbántják a barátnőjüket vesznek nekik egy szál rózsát, egy csokor virágot, esetleg bon-bont. Nagyon kérlek mondjatok egy ilyen öltelet lánynak, mert megbántottam a Szerelmemet!! Kérlek S.O.S. segítsetek!!! köszönöm!

2013. júl. 6. 11:47
 1/2 anonim válasza:
Talán egy közösen töltött este, jó film... aztán pedig szex? :D Nem rosszból, komolyan... Nem tudom, milyen típusú a fiúd, de mondjuk nincs kizárva, hogy az kell neki, hogy érezze, ott vagytok egymásnak és egymással... Azt, hogy konkrétan bocsánatot kérsz-e vagy sem (mert az nélkül is veszi a lapot, és így akkor az este tulajdonképpen már startban a továbblépés és nem a vízválasztó), az tőletek függ... h milyenek vagytok...
2013. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szex az adu ász..hidd el..:D Viszont ha még ehhez fiatalok vagytok, akkor valami nem vett, hanem csinált dolgot, sütit vagy vacsit. Vagy csak állj elé oda, és őszintén mondd el neki, hogy egy hülyepcsa voltál, nagyon sajnálod és szereted, és bocsánatot kérsz h megbántottad. Nem ajándékok kellenek a legtöbb embernek ilyenkor, hanem őszinte megbánás és tiszta érzelmek. Mondom ezt úgy, hogy iszonyat romantikátlan vagyok és érzelmileg is rejtőzködő.
2013. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!