Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szülinapra mit vegyek?

Szülinapra mit vegyek?

Figyelt kérdés

Fiú, 16 éves lesz, legjobb barátom. Ismerem az érdeklődési körét. Mivel szeret ijászkodni, focizni, olvasni is szokott, sakkozni is tud. Rocker..Szóval.. gondoltam egy könyvre.. de ha az nem jönne össze akkor mégis minek örülne egy 16 éves srác ezekkel az érdeklődési körökkel?

Előre köszi:)



2013. szept. 9. 17:34
 1/10 anonim válasza:
a könyv szerintem jó ötlet :) hozzá tehetsz még egy közös képet valami szép keretben és egy csokit.
2013. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :) közös kép nincs :S .. de csokit mindenképp veszek.. mégegyszer köszönöm :)
2013. szept. 9. 21:00
 3/10 A kérdező kommentje:

még valami ? esetleg saját kezűleg mit készithetek neki? ..

gondolkodtam egy karkötőben amiben rovásirással van irva a neve.. (tud ő is és én is igy irni, olvasni)

2013. szept. 14. 20:36
 4/10 anonim válasza:
szerintem egy 16 éves srácnak semmiképpen ne könyvet vegyél, a csoki jó ötlet de inkább valami íjász felszereléshez tartozó apróságot vegyél neki
2013. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöööööm:)
2013. szept. 28. 21:30
 6/10 A kérdező kommentje:

de, mi legyen azaz apróság?

íj, tartó, nyilak vannak.. mi lehet még ehhez?:O

2013. szept. 28. 21:31
 7/10 anonim válasza:
A karkötő(főleg, ha bőr) irtó jól nézne ki + egy póló amire nyomtatsz vmit(írtad, h szereti a focit,egy saját mez) , vagy a többi barátjával/ismerősével aláíratod...íjász cuccokhoz nem nagyon értek, neten sportboltban tudsz esetleg érdeklődni.Boldog szülinapot neki!!!
2013. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi :) karkötőt saját készitésűt kap, bőrkarkötőt sajnos nemtudok késziteni :S vagyis még nem próbálkoztam vele, egy íjászkönyvön gondolkodom még:)

saját mez..ez tetszik..köszi :)

2013. szept. 28. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt is lehet, hogy letöltessz 12 képet (feltételezem van facebookja), és nyomtatsz neki naptárat. Neten több helyen is lehet nyomtatni. Ha jól rajzolsz, akkor rajzolhatsz is neki.
2013. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. okt. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!