Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kreatív segítség kéne?

Kreatív segítség kéne?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel készült közös képinkkel akarok vmit,az túl béna lenne ha kinyomtatnám és felragasztanám vmire...
2013. nov. 26. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nagyon sok közös kép van akkor csinálhatnál belőlük mozaik képet. Én a testvéremnek adtam ilyet, közös nyaralások és egyéb családi történésekről és nagyon örült neki. Egy A/5-öd oldalra nyomtattam ki egy képet, ami az ő arcképe volt, de sok kicsi képből áll, amik közös képek.Erre tettem egy masszív hátlapot és egy sima üveglappal lefedtem. Úgy kell elképzelni ha messziről nézed, akkor egy teljes képet alkot, ha közelről akkor sok kicsit.a programot letudod tölteni, adok egy linket ha érdekel, itt többet megtudsz róla. Sztem jó ajándék lenne


[link]

2013. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez jó ötlet :) értékelné, csak majd olyanra ragaszd ami masszív és nem giccses zsúfolt rajta a minta. De szeröntem egy sima fehéren is jól mutat egy sok kép :)
2013. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én a barátommal készült közös képeinket albumba rendeztem, amit saját kezüleg készítettem. Nem kell más hozzá, mint két vastag kartonlap, amit bevontam filc anyaggal, a gerincét műbőrböl csináltam meg, átfúrtam az egészet, hogy bele lehessen fűzni a lapokat, és mindegyik lapra ráragasztottam a képet, meg irtam, rajzoltam hozzájuk, és ennyi :)
2013. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!