Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek karácsonyra!?...

Mit vegyek karácsonyra!? HELP! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ööhm... Hol is kezdjem... Elmentem egy új iskolába Gimnáziumba) és a "Karácsonyi húzás" volt! gondolom mindenki tudja az mi..(kihúzunk egy nevet egy kalapból és venni kell neki ajándékot!) Szóval idáig nem is volt gond! Csakhogy én voltam a szerencsétlen aki kihúzta az OSZTÁLYFŐNÖKÉT!!!! Ennyire szerencsétlen nem lehetek... na mindegy. Az a lényeg hogy fogalmam sincs mit vásárolhatnék neki! Sajnos (hogy biztos ne legyen könnyebb az életünk pffh)még írni is kell róla egy olyan verset amiből rá kell jönnie hogy őt húztam!!! Persze azt nem írhatom bele hogy tanár meg hogy az ofő mert abba "nincsen semmi izgi" O.o ... Kérlek segítsetek!!!! Az ötleteket előre is köszönöm! :DD

2013. nov. 27. 19:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ohh és még annyi hogy a versnek 8 sorosnak kell lennie!! :/ :c
2013. nov. 27. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is az ofömet húztam..xd. és idén kerültem én is új suliba. Én sztem egy táblacsokit, gyertyát, esetleg bögrét kap.. Vers. Ötim sincs.
2013. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Wááo.. én is ezekre gondoltam!! :33 pl. a bögrés volt az első tippem... Köszi hogy válaszoltál(legalább tudom hogy vannak olyan balszerencsések is mint én.. xdd :DD)
2013. nov. 28. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!