Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek egy 15 eves fiu...

Mit vegyek egy 15 eves fiu osztalytarsnak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Ot huztam ezen a karacsonyi ajandekozason es nem tudok neki mit venni. Szinte mindene megvan amire vagyik. Hobbijai: atletika es jatszik egy zenekarban(zongora). 1000-1500 ft ertekben kellene valami aprosag.

2013. nov. 29. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
mondjuk egy hangjegyes bögre, benne szaloncukrok, apró csomagolású csokik. vagy esetleg a kedvenc zenéi egy CD válogatásban.
2013. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:) johetnek meg otletek!
2013. nov. 30. 17:57
 3/3 kirke válasza:

Klasszikus vagy könnyűzene?

Én annak idején mikor még oda voltam a zenéért, bementem egy hangszerboltba és vettem egy nagyon klassz Mozart portrés kulcstartót, a páromnak, aki zenész meg egy violinkulcsosat, mindkettőnk 7 éve használja, és még mindig nagyon szeretjük.

Vehetsz neki Mozart golyót, az olyan 1000-1500 forint, különleges finom desszert, szép csomagolásban, tuti örülni fog, még akkor is, ha nem maradandó 

Vagy a neten keresel valami szellemes atlétikai logót, veszel egy pólót és ma már minden fénymásoló üzletben rányomtatják. Sok esetben a pólót is ők adják, csak a képet kell bevinned, de ugyanígy másoltathatsz a pólóra valami vicceset, vagy valami zenész portréját.

Vagy bemész egy zene- vagy hangszerboltba és körülnézel, hogy mit lehet kapni 1500 forintér.

2013. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!