Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a testvéremnek?

Mit vegyek a testvéremnek?

Figyelt kérdés

2200 forintom lenne csak karácsonyra, testvéremnek venni ajándékot. 21 éves, fiú, ötletem sincs, mivel ilyen kis összegbe nincsenek jó ajándékok. gondolkoztam egyedi dolgokon is, de ott is hatalmasak az árak.

Valami ötlet? :D

érdeklődési köre főleg számítógép és világa :D


2013. nov. 30. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Hányéves vagy? Mert ha még kicsi vagy ilyen 14 körüli akkor neki kellene vennie neked ajándékot illendő
2013. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha 14 annyira nem fiatal hogy ne adjon valamit, de én már 6-7 évesen is próbáltam csinálni ajeszokat :D am 16
2013. nov. 30. 23:44
 3/3 Kisbarack10 válasza:
én tesóm is hasonló korú és láttam a Tescoba egy olyan "játékot" (ha ügyes vagy te is elkészítheted) van benne 4db röviditalos pohár és egy pörgetős tábla és azon olyan feliratok vannak hogy " kimaradsz egy körből,válassz valakit aki helyetted iszik, énekelj hangosan egy dalt, igyál egy lábon ,igyál egyet, mindenki iszik" ez ilyen alkoholos játék ha szeret inni a tesód bulizni akkor 100% hogy tetszeni fog neki :D én ezzel lepem meg :D
2013. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!