Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyi ajándékozás húzásán...

Karácsonyi ajándékozás húzásánál sikerült pont az ofőmet kihúznom. Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Tippem sincs, mit vegyek neki. De a bátyám jól ismeri, azt mondta, h egy üveg bort vigyek. Anyukám szerint csak egy szimpla csokit, de úgy bunkónak tűnnék. Kérlek, segítsetek, mert semmi ötletem nincs. (És am tesitanár, meg fociedző, ha ez segít vmit.) :3

2013. nov. 30. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha pasi bor tokeletes mi is azt vettunk anno.
2013. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Férfi, 33 éves.:]
2013. nov. 30. 23:48
 3/11 anonim válasza:
Vegyél neki focilabdás karácsonyfa díszeket
2013. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Bor+csoki?
2013. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem is bort és karácsonyi papírral bevont desszertet.
2013. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

jut eszembe . Egy bögrét alátéttel. persze karácsonyi díszítéssel valamint a nevével. Ilyenekkel tele vannak az ajándékboltok. Szépen becsomagolva és egy ajándék tartó kis zsacsiban mutatós lenne. Gondolom fiú vagy, ha lány akkor akár hímezhetsz is, vagy az anyukád, egy szép ajándékalátétet. Horgolni is lehet, de kész cucokkat is lehet vásárolni, ezek örök emlékek maradnak neki.

Ha ránéz emlékezni fog , hogy mikor melyik diákjától kapta.


Esetleg a bór mégse illene egy tesi+fociedzőnek, lehet , hogy "bornemissza"

2013. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Bocsika. Most látom Lilly a neved. Vagy is lány vagy, akkor príma ötlet szerintem, valami maradandó tárgy emlék.
2013. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kalsy válasza:
Mindenképpen ha tanár akkor komoly dolog kell vagy legalábbis nem baromság!Bor vagy valamilyen ital,csoki.Karácsonyi képeslap vagy valami szép gyertya! Remélem segítettem :)
2013. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem süss neki egy adag mézesütit vagy valamilyen kekszet és dekoráld ki focilabda mintásra. Az pedig mehet egy helyes fémtárolóba.


De a bor is jóötlet :)

2013. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy üveg bor kiváló, lehetőleg ne silány legyen, szóval valami borászatot kéne felkeresni, nem a kisboltot, és ha találsz olyat, amin minél kevesebb felirat, címke, stb van, kiválasztod, majd az összes osztálytársaddal aláíratod.
2013. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!