Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » 15-éves vagyok és a barátnőmet...

15-éves vagyok és a barátnőmet szeretném megajándékozni Karácsonykor, előtte 7 nappal lesz hogy 5 hónaposak leszünk . Szeretnék ötleteket kérni hogy mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg valami speciális plüsst, amit tud hova kötni (közös hobbihoz kapcsolódik, szeret valami mesét/animét/állatot/stb.) esetleg lehet kézzel készített is. Mármint nem te varrod, hanem valami háztáji cucc. Sok ilyen van neten.

Esetleg direktbe a hobbijához kapcsolódó dolog, bár ez nagyon adja magát, biztos te is gondoltál rá. Ha szeret valamilyen tudományágat, akkor azzal kapcsolatban lehet nézelődni, elég sok ajándék-ötlet-katalógus van geekeknek.

2013. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ha tudod,hogy megbízható barátnői vannak , akkor inkább tőlük kérdezd meg ,hogy mie vágyik, vagy hanem te tudod ,hogy mit szeret csinálni , mivel szeret foglalkozni. Pl. ha szeret olvasni vegyél neki könyvet...
2013. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha van közös képetek, válassz egy szépet és tedd bele egy helyes keretbe. Tegyél mellé valami szép képeslapot, amibe írsz pár kedves sort, mehet bele valami desszert is. Bár nem tudom mennyit szánsz rá, ez szerintem elég olcsó és talán személyes ajándék. Ha ennék többet szánsz rá, vegyél neki valamit amire vágyik, de magának nem tudja/akarja megvenni. De a legfontosabb, hogy neked kell tudni minek örül hiszen te ismered. :)
2013. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen


Ilyen Szív alakú nyakláncra gondoltam,de nemtudom még mert a barátnői se tudják

2013. dec. 1. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg, ha van közös képetek, akkor azzal lehet szórakozni. 1-2000 forintért csinálnak belőle akár puzzlet is, ami nagyon jópofa. Bár ez inkább évfordulós / valentin napi ajándék.
2013. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!