Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek barátomnak Kaácsony...

Mit vegyek barátomnak Kaácsonyra? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

pont karácsonykor leszünk másfél évesek, ő 17 én 16.

valami különlegeset szeretnék veni neki ami örök emlék :) de már kifogytam...kapott már parfümcsomagot kulcstartót bögrét sálat sapkát és mindenféle disztárgyakat szóval már ezeket nem szeretném :/ kb 6000-7000 ft értékben :)



2013. dec. 8. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Baromi olcsó, és tuti, hogy tovább fog emlékezni rá, mint a bögre/kulcstartó/parfüm ajándékokra. Nem viccelek, de adjál neki egy profi szopást. Ennél nagyobbat nem adhatsz egy 17 éves srácnak. De egy istenigazából kényeztető mindent bele profit. Ja és ne fogazz, mert az elront mindent. Ezt most komolyan nem viccből mondtam.
2013. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ku*va vicces vagy -_- esetleg valaki más ÉRTELMES ember??
2013. dec. 8. 08:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint azt az előbb említettem, nem viccnek szántam. Tudtam, hogy ezt fogod reagálni rá. Valószínűleg azért, mert prűd vagy, vagy még csak túl fiatal. (bár 16 évesen ezt kötve hiszem) Viszont csak annyit tegyél meg, hogy megkérdezed a 17 éves fiú ismerőseidet, hogy egy profi szopás szerintük milyen ajándék lenne. Meglepődnék, ha egy 6 ezer forintos kütyüt többre értékelnének.
2013. dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ilyen ajándékra gondoltam :)
2013. dec. 8. 09:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki egy éneklő cserepes virágot, ami az "I love you" című dalt énekli, ha megnyomják az egyik szirmát. Biztos jobban fog neki örülni egy 17 éves fiú.
2013. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, miért hiszik a lányok, hogy a fiúknak is szükségük van a felesleges pár ezer forintos kacatokra.
2013. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!