Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Egy pénztárcát vettem a...

Egy pénztárcát vettem a barátomnak karácsonyra, és mivel azt nem illik üresen adni, "ajándék kuponokat" csinálok. Miket írjak a kuponokra? :-)

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy

-15 perces masszázs

-Azt a filmet nézzük, amelyet Te szeretnél

-Bónusz kártya (bármire beváltható)

-Kényeztetés (még csak a pettingnél tartunk, szóval nagy sztriptízeket ne tervezzetek :D)

-Megsütöm a kedvenc sütijét

-Én pakolok össze

...


Milyen jópofa, vicces ötlet jut még eszetekbe? :)


Előre is köszönöm :)


17/L



2013. dec. 10. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, ez nem valasz, de jelezni akartam, hogy ez az egyik legjobb otlet ajandeknak, amit valaha olvastam.
2013. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó fej dolog. :D Beletennék olyasmit, amire egyébként nehezen vesz rá a párom. Pl. az én esetemben ilyen a meccsnézés. :)
2013. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grim13 ***** válasza:

Azt hiszem minden férfi nevében gratulálok most! ez egy jó ajándék!


- Ha nem szeret vásárolni akkor egy mentőkártya ami shopping közben életet menthet


-Ez az este a haveroké kártya amivel kiválthat egy romantikus filmet egy jó kis sörözésre a haverokkal (de nem hiszem hogy használná egy ilyen lány mellett)


-"az én hibám volt" kártya amivel elismered egy eldönthetetlen hibában hogy a te hibád volt


- utolsó ötletem az instant csók kártya amit ahogy elolvas be kell váltson, ez jó ha ott nézegeti melletted karácsonykor a kuponokat


Azért nem írok többet mert a te ötleteid is jók és ennyi kuponnal már egy jelentős időre rabszolga lesz az ember.

2013. dec. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagyon jó ötlet!

Hogy nem nekem jutott eszembe :)

2013. dec. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Köszönöm szépen, nagyon jó ötletet adtál nekem is. Eddig én csak egy közös képet terveztem beletenni, de ez tetszik. :D

A kérdésedre válaszolva pedig szerintem gondold át hogy a ti kapcsolatotokban mi az, amit ő általában szeretne tőled, de csak ritkán kerül rá sor. Miket szoktatok együtt csinálni? Ez mindenkinél más. És vigyázz, tényleg nem kell azért túl sok.. :) Sok sikert!

2013. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :) Remélem, hogy neki is tetszeni fog ez Az ajándék :) Már fél éve kiteszi értem a lelkét is úgyhogy megérdemli :) Olyan 10 db kártyát fogok csinálni, és lesz ám azé5 határidő :P Köszi neked, 2. válaszoló az ötleteket és a bókot :) Aranyos vagy. Mások is használják nyugodtan az ajándékötletemet, nincs levédve :P Csak nehogy minden haver pénztércát kapjon ajándékkuponokkal a barátnőjétől :D
2013. dec. 11. 11:53
 7/7 anonim válasza:
Van itt még valaki?:D
2022. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!