Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátnőmnek ajándékkén fülbeva...

Barátnőmnek ajándékkén fülbevalót hogy tudnék ízlésesen csomagolni?

Figyelt kérdés

Kis üdvözlőkártyával. Tegyem bele egy kis dobozba, vagy csomagoljam be és kössem át szalaggal; de akkor hova tegyem a kártyát?

Ezzel kapcsolatosan lennék kíváncsi valaki nálam több szépérzékkel megáldott ember válaszára :)



2014. jan. 10. 15:21
 1/6 anonim válasza:

Ha értékesebb fülbevalóról van szó, akkor vegyél hozzá kis ékszerdobozt. Ezt tedd az üdvözlőkártyával együtt egy kis ajándéktasakba.

Ha nem értékesebb fajta a fülbevaló, az egy kis kartonra szokott lenni fellógatva. Akkor azzal együtt, és a kártyával együtt tedd egy kis ajándéktasakba.

2014. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ékszerdoboz...
2014. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vagy ez:

[link]

2014. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vagy ilyen:

[link]

2014. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vannak direkt ékszerek számára gyártott ajándékdobozok. Nem tudom, mekkora és milyen fajtájú a fülbevaló, de pár éve ballagásomkor én ilyenben kaptam:

[link]


A kártyát mindenképp szeretnéd? Mert akkor nem lesz jó a fentebb linkelt megoldás. Mit szólsz a külön képeslaphoz? És így az egészet egy igényes, szép tasakba rakhatod. Egyébként ha nagyon kreatív vagy, saját kezűleg is elkészítheted mind a dobozt, mind a kártyát. Én örülnék neki nagyon. :)

2014. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezüst gyűrű; nem egy felsőkategóriás (friss kapcsolat), kis aranyos.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!