Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nektek mi a kedvenc ünnepetek...

Nektek mi a kedvenc ünnepetek az évben és miért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 12:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem a karacsony, az mindig jo! Akkor van nalunk a legnagyobb keszulodes. Sutes, fozes, ajandekozas, jo hangulat, a csalad egyutt. 14/l
2014. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem az éppen aktuális.
2014. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony!

Imádom az ünnep hangulatát, beleértve a hosszú készülődést előtte. Egész évben várom, párom néha már agyf.szt kap tőle, hogy júliusban a 35 fokban is karácsonyi dalokat dúdolok :D

2014. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Karácsony mert ilyenkor van együtt teljes egészében a családom.Szeretem a fenyőfa és a mézeskalács illatát.Az ünnepi hangulat nekem egy kis hóeséssel teljes.:)
2014. szept. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem a gyerekeim szülinapja - mert nekik mindig tudom, mit vegyek, minek örülnek. És mert egyszerre csak egy emberre koncentrálunk így nem őrülök bele a sok szerveznivalóba. És mert ilyenkor tortázunk/sütizünk is :)
2014. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a karácsony *-*

A dalok, az illatok, a hangulat, hogy mindenki rohan de mégis jó értelemben, a készülődés, az osztályban a karácsonyi húzás (remélem lesz idén is :3), hogy végre találkozom a messzebb élő rokonokkal is (még akkoris, ha a karácsonyi látogatásnak szánt cuccos januárban vagy februárban van xD). Szeretem :3 15/L

2014. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és bátyám konkrétan karácsonykor született, úgyhogy még torta is van *-*
2014. szept. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Minden ünnep jó, főleg ahol valakinek ajándékot lehet adni, de a karácsony a legmeghittebb. Olyankor előtte nagy a készülődés, csomagolás, takarítás, főzés, vendégvárás vagy utazás, egyszóval: csapatmunka. Mikor megvolt az ajándékozás, látni hogy bármit is adtál ami lehető legjobban szívből jött felderítik az arcokat. Majd utána leültök, lehet nassolni, szól a karácsonyi zene a rádióból vagy bárhol, megy a TV-Ben a reszkessetek betörők. Nálunk az egész karácsony egy filmes idill. És maga az egész decemberi készülődés olyan meghitt. Nem tudok felmérgesedni mikor boltba megyek ajándékot vásárolni valakinek akit szeretek (sose veszek azért mert kell, minden évben alig várom hogy összegyűjtsem a listát kinek lehet venni.)
2019. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!