Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Diplomaosztóra szokás bármilye...

Diplomaosztóra szokás bármilyen ajándékot adni? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés

A helyzetet bonyolítja, hogy a lánnyal nem járunk, csak ismerkedünk, viszont régóta jó kapcsolatban vagyunk.

Alkoholt nem szeretnék adni neki.


Ötletek?



2015. júl. 19. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb virágot adj neki.
2015. júl. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Család ajándékoz ha akar, így elég a virág.
2015. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben legfeljebb egy virágot, plüsst vagy csokit adj neki. (Ezek közül elég egyet, bármelyiket választhatod.)
2015. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is jo a virag, de ha picit szemelyesebbet vagy emlekezetesebbet szeretnel, mert ugye a virag nem tart orokke, adhatsz neki akar egy szep nyaklancot vagy valami ekszert:)
2015. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

pénzt szokás adni, de ezt családtagnak. te ismered. ha szereti a virágot akkor azt adj neki. én nem szeretem a vágottat, csak a cserepest pl.

valamilyen jó minőségű bombon is jó ajándék lehet, vagy valamilyen ezüst ékszer. ez nem olyan drága és nem rozsdál be szóval tartósnak mondanám.

főleg, ha akarsz tőle valamit akkor ilyen maradandóbbat adj neki,hogy akkor is gondoljon rád ha azt viseli stb

2015. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak!
2015. júl. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!