Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen virágot vegyek nővéremn...

Milyen virágot vegyek nővéremnek? 20/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, sokáig Ő nevelt és meglepinek szeretnék venni Neki egy csokor virágot, hozzá bonbont és üdvözlőlapot amibe írok Neki.(mindezt az autójára teszem).

Nos 34 éves, rózsára gondoltam, de azt nemtudom, hogy fehér legyen vagy piros. Szerintetek testvérnek milyet kellene?


2015. júl. 29. 22:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%

Én a helyedben nem vennék vágott virágot

Orchideát vennék vagy valami hasonló szépséget

2015. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom, koszi, de vettem mar neki olyat
2015. júl. 29. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy virágoshoz bemégy, ott vannak általában vannak már készen szép csokrok. Válassz egyet, valami szép színeset, biztosan jó lesz.
2015. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 E1D1E válasza:
77%

Én ilyen cserepes törperózsákat szoktam venni ha olyan hölgynek kell virágot vennem aki szereti a rózsát (pl: édesanyám)


Én legutóbb ilyet asszem a Lidl-ben láttam, vag az Aldi-ban.

2015. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bonboncsokor, bonbonkosár? (esetleg házilag is elkészítheted, ha van még időd az évfordulóig.)
2015. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy seggfűt.
2015. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Basszus Virgácsot olvastam-)
2015. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok. Néhány kérdést feltennék, ha megengeded. (Remélem nem érintek még véletlenül sem fájdalmas sebet így ismeretlenül a lelkedben.)


Van képszerkesztő program a gépeden? El tudnál készíteni egy egyedi tervezésű képeslapot egyedül segítség nélkül?


Esetleg van a gépedhez nyomtatód, vagy a lakóhelyed közelében olyan cég, amely a kinyomtatáshoz segítségedre lenne? Vannak-e elérhető közelségben jóbarát(ok), volt iskolatársak, vagy jelenlegiek (esetleg munkatársak, akikkel együtt dolgozol) esetleg bárki más a felsoroltakon kívül segítségedre tudna lenni nemes és nagyvonalú célod véghezvitelében?


És egy kellemetlen megérzéstől vezérelt kérdés: szüleiddel, más egyéb rokonaiddal milyen a kapcsolatod?


Remélem, kicsit azért tudtam segíteni! :)


Üdv: 41/N

2015. aug. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kedvenc virágából készíttess csokrot/ ha nem tudod, legyen pl. orchideából, liliomból, flamingóvirágból, mittudomén, amilyen szerinted tetszene neki, és amilyet a pénztárcád elbír. Rózsát ne, nem a szerelmednek adod.
2015. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Az 5-ös és 9-es válaszoló vagyok. Szabad megtudni, végül milyen fogadtatásban részesült a a meglepi? Mennyire jött be a számításod?

2015. aug. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!