Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nagymamanak 70. szuletesnapjar...

Nagymamanak 70. szuletesnapjara mit lehetne venni?

Figyelt kérdés
Maradando ajandekra gondolok,parfumot,viragot,ruhat mar eleget kapott.

2015. aug. 30. 20:41
1 2
 11/16 anonim válasza:

10-es én is így gondolom, nem hinném, hogy 70 évesen a néni gép előtt ül egyfolytában...Nem is biztos, hogy tudja kezelni.

#Az ötlet adója

2015. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#10: Kinyomtatott fényképet én nem ajándékba adok, hanem csak úgy. Azért nem kell minden 70 évest sík hülyének nézni.

Nagyanyám pl. maga elsétál kinyomtatni, ha akarja, mert nyomtatója ugyan nincs, de szerencsére messze nem szenilis.

2015. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11: Sok idős(ebb) embert ismerek 70 felett is, akik bizony napi szinten kapcsolják be a saját gépüket, neteznek, leveleznek, közösségi oldalakon vannak fent, kamerájuk is van.

Sőt olyant is, egy hölgyet, aki 70 felett informatikát és matekot tanít egyetemen. Nem mindenki van lemaradva.

2015. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Mr. Ursula


Látom szeretsz nekem válaszolgatni( már ha nekem) én is tudom, hogy vannak olyan emberek de nem egy sima képre gondoltam, többre!

2015. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy 70 oldalas fotóalbumot, amin minden évben le van fotózva és a végén 70 db jókívánság a családtól.

Remélem segítettem. :)

2015. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
70 virág? 70 ezer forint +kezzel keszitwt valami?
2015. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!