Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A többiek sok mindent vesznek...

A többiek sok mindent vesznek nekem. Én nem tudok nekik semmit. Mit tegyek? (bőv lent. )

Figyelt kérdés
A barátnőim karácsonyra vesznek nekem valamit, mert nagyon jóba vagyunk, és mindig szoktunk egymásnak ajándékot adni... De most semmi pénzem sincs, még a családomnak sem venni, nem hogy nekik... Most senki nem tud nekem zsebpénzt adni. Hogyan közöljem velük finoman, hogy: bocs, nem volt pénzem neked venni ajándékot...? Tudtok valami ajándékot, ami olcsó, és lehet neki örülni? Mert nagyon ciki, hogy nekem ők adnak, én meg nekik semmit nem tudok...:( 14/L

2015. nov. 21. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Készíts nekik valamit. Pár kérdéshez már linkeltem kézzel készített ajándék ötleteket. És ha valóban ilyen jóban vagytok, akkor nem ciki megmondani, hogy sajnos most nem volt lehetőséged ajándékot vásárolni.
2015. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél nekik olyan bögrét amire egy közös fotó van rányomtatva.1 db max. 1000 Ft.Nem tudom,hogy ez olcsónak számít-e nálad.

Remélem segítettem.

2015. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!