Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Fiúk ti örülnétek ezeknek az...

Fiúk ti örülnétek ezeknek az ajándékoknak Karácsony alkalmából? Esetleg másfajta ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. A Karácsony már itt kopogtat az ajtónkon és lassan ajándékokat is kell válogatni szeretteinknek. A barátomat szeretném valami olyan dologgal meglepni, aminek TÉNYLEG örülne és amit használna is, amire úgy szüksége van.Tudom hogy minden ember más de ti örülnétek (túrázni szerető,kalandvágyó, kirándulást és sátorozást kedvelő srácok),ha egy acélból készül tűzre tehető kis poharat vagy egy nagyobb bögrét kapnátok egy jó kis "túlélő" késsel illetve egy terepmintás gatyával? Teszem hozzá 18 évesek vagyunk mindketten, nem vagyunk olyan régóta együtt de valami olyat szeretnék neki adni amit használ is (és "árilag" is jól jövök ki mivel a kis zsebpénzemből fizetem). Ha esetleg eszetekbe jut valami ezzel a témával kapcsolatban, vagy valami szereléshez kapcsolódóan hogy van-e olyan kis eszköz ami mindig jól jön ha van akkor légyszi írjatok! Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2015. nov. 23. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

En nem orulnek neki.

18/F

2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret kirandulni es turazni akkor szerintem nagyon jo ajandek, en is orulnek ilyen cuccoknak pedig 1 eve nem voltam sehol gyalog:)


A terepmintas nadragot annyira nem elnem, helyette vegyel neki szerintem egy olyan kis cuccot amit ha osszedorzsol akkor lehet vele tuzet gyujtani! Nem tudom sajnos mi a neve, de szerintem nem egy nagy tetel. A bogre, a tuzgyujto meg a kes szerintem nagyon jo ajandek igy egyben!

2015. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszönöm szépen! Nagyon szereti ezeket a "hasznos" cuccokat, meg amúgy szeret ügyködni mindenféle dolgon, szeret összerakni meg szétszerelni mindent amit csak lehet. Meg ezeket a túlélő felszereléseket is. (A terepmintás gatyát meg csak azért írtam mert azt mondta hogy kellene neki egy sport miatt, nem hétköznapi viselet céljából). Első válaszolónak pedig: Te esetleg jobban örülnél ha valami nyálas szerelmes levéllel vagy képekkel bombázna a barátnőd? Amivel nem is tudsz nagyon mit kezdeni? Szépnek szép emlék és oké kézzel készített stbstb...(én is készítettem ilyeneket régebben) de szerintem te is jobban örülnél valami "fiús" dolognak mint valami szentimentális, csöpögős akárminek... legalábbis nekem tapasztalataim szerint az eddigi barátaim mindig jobban örültek olyan dolgoknak, amiket használni is tudtak és nem a polc tetején vagy egy fiók alján végezték! :)
2015. nov. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!