Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti mit szólnátok, ha férjetekt...

Ti mit szólnátok, ha férjetektől semmit sem kapnátok se karácsonyra, se névnapra?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
semmit.
2016. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Ti egy test, egy lélek vagytok. Most nem ajándékoztad meg magad.
2016. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi sosem adunk egymásnak ajándékot alkalmakra, mert csak stressz van belöle.

Ha valamit látunk, ami a másiknak örömet szerezne, akkor azt azonnal megvesszük és odaadjuk, "alkalmakkor" meg csak szóban köszöntjük meg egymást.

2016. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Biztos rosszul esne abban az esetben ha nem beszéltük meg előre, hogy nincs ajándékozás én meg készültem.
2016. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Mivel mi ezt mindig előre megbeszéljük, ennek függvényében és az ő által mondottak alapján értékelném ezt. Nem tanácstalanul a gyakorikerdesek.hu-hoz fordulnék, mivel a mi kapcsolatunkat mi ismerjük a legjobban.
2016. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A névnap nem érdekelne, de a karácsony rosszul esne, hacsak nem beszéljük meg előtte.
2016. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nos, mi nevnapot nem tartunk, karácsonyra pedig közös ajándék van, nem ajandekozzuk meg külön egymást.
2016. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kill The Sexplayer ***** válasza:
27%
Egyiket sem érdemelted ki. Azért kapnak ilyenkor az emberek ajándékot, mert odaért a naptár. Ennyi. Ez az oka.
2016. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem rosszul esne, mivel én mindig lelkesen készülök minden alkalomra és gondosan választok ajándékot, hogy biztosan örüljön és meglepjem vele.

Nyilván nem azért teszem, hogy cserébe én is kapjak, de mivel számomra ez azt jelentené, hogy ő nem érzi ugyanazt irántam mint én iránta.


Kivétel, ha megbeszéljük előre, hogy most nem lesz ajándékozás, mert másra kell a pénz, vagy inkább valami közös hasznos dologra költünk.

2016. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kill The Sexplayer ***** válasza:
100%
Lepontozhattok (sőt, akár ezt a válaszomat is, direkt élvezem), de az ajándékok csak a naptárak piros betűinek fétistárgyai. Ez már nem gesztus, hanem megszokás.
2016. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!