Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándék keresztelőre?

Ajándék keresztelőre?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva esedékes a keresztelő, én leszek a kislány keresztanyja (párom testvérének a lánya)

17 éves vagyok, bár egy éve dolgozom de nincs rendes keresetem, szóval nem lesz nagy ajándékozás a részünkről.

Arra gondoltam, hogy vennék egy nagy ajándékdobozt amit megtöltenék baba ruhákkal, cipőkkel és játékokkal. Szerintetek ez elég, vagy illő lenne még többet költeni?

Ők sem várják el, hogy drága ajándékot adjunk, a kicsi születése óta már rengeteg mindent vettem így is.

Minden nagyobb dolgot, amire szüksége volt már megvettek neki, lassan fél éves lesz a kicsi.

(egyébként 3 éve vagyunk együtt jó a kapcsolatom mindenkivel szívesen vásárolok neki:D)


Ennyi elég , vagy illő lenne több, mint 10ezret költeni az ajándékra? Tudom, hogy ők nem várják el.



2016. máj. 21. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyék neki egy szép fülbevalót inkább! 10ből kijön az is.


De amúgy bőven elég igen.

2016. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már van arany fülbevalója a nagyszülőktől :)
2016. máj. 21. 14:35
 3/3 anonim válasza:

nálunk az ikreknek lesz nemsokára a keresztelője (kislányok)

tőlünk is ruhát kapnak meg a keresztelésre való aranyos kis ruhát.

2016. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!