Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nemrég megismertem egy lányt,...

Nemrég megismertem egy lányt, aki meghívott a szülinapjára, ami 1 hét múlva lesz. Nagyon jól kijövünk, az is lehet, hogy addig összejövünk. Milyen ajándékot vegyek neki? Most lesz 16 éves, nincs semmi ötletem, mert nem régóta ismerem.

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Desszert/csoki/bonbon. Esetleg egy szál virág.
2016. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valami különlegesebbet szeretnék, mert nagyon tetszik a lány.
2016. máj. 29. 23:55
 3/8 anonim válasza:

Talán egy nagy plüssmaci, vagy mondjuk sminkes eszközök(rúzs, szemkihúzó, stb.)

Esetleg ha tudod milyen a stílusa, vehetnél neki ruhát.

Vagy ha van közös képetek, van egy csomó oldal, ahol lehet csináltatni egyedi pólót, bögrét, telefontokot.

Vagy pl. Akár ékszereket, parfümöt,vagy körömlakkot.


Amúgy előre is boldog szülinapot Neki :)

2016. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nemrégen ismered, akkor ne legyen drága. Neki is kínos lehet. Valami pár ezer forintos.
2016. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szülinapi bulija lesz, akkor szerintem piát (is) vigyél. Esetleg egy aranyos kis plüssfigurát mellé:)
2016. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vigyél valami jópofa lufit :)

Inkább az ötlet számít, tényleg fura lenne, ha beállítanál valami értékes ajándékkal, amikor még alig ismeritek egymást.

2016. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rózsa + koton
2016. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Drágát nem szeretnék, mert nem szereti ha sokat költenek rá. A lufi meg a plüss nem rossz ötlet, piát nem viszek, mert egy kocsmába fogunk beülni, majd ott meghívom valamire.
2016. máj. 30. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!