Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Régóta gondolkodom azon, hogy...

Régóta gondolkodom azon, hogy vajon az emberek, barátok a kézzel készített vagy inkább csak megvásárolt dolgoknak örülnek jobban?

Figyelt kérdés
Nyilván , itt nem a nagyobb ajándékokra gondolok ,mint pl. egy laptop , vagy ilyesmik. Hanem arra mikor pl. egy baráti társaságban egymást akarjuk megajándékozni.Én személy szerint a kézzel készített dolgoknak jobban örülök , mi róla a véleményetek?
2016. aug. 4. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi az. Én nem szeretem a porfogókat, akár kézzel készített, akár vásárolt. Sokaknak pedig elég minimális a kézügyessége, így nem is tudnak jó kézzel készített ajándékokat készíteni.

Én leginkább ezeknek örülök: könyv, egy csoki, egy pezsgő, tehát nem valami nagyon nagy különleges dolog. Esetleg kisebb kozmetikumok, pl. púder, szempillaspirál.

Azt annyira nem értékelem, amikor valaki olyat vesz, amiről tudja, hogy egyáltalán nem illik hozzám, vagy a lakásomba. Pl. valami dísztárgy, ami nagyon nem az én világom. Hiszen, aki ismer, az tudja, hogy milyen a stílusom, mit szeretek, mit nem.

Kézzel készítettből, ami tetszik, néhány saját kézzel írt sor egy saját készítésű képeslapra, ez ugye nem nagy dolog, de mégis személyes, el lehet tenni emlékbe, évek múlva visszaolvasni. Meg mindenféle tetszik, amin személyes üzenetek vannak. Közös képek is jók.

2016. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja meg még a kedvenc virágomnak is örülök nagyon. Abból sem kell semmi különleges, elég egy szál.

Szóval nekem az a legjobb, ha valaki ismer és aszerint választ, nem pedig valami nagy különlegességet akar készíteni, venni.

2016. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan azt akartam amit előttem írtak. Számomra a kézzel készített ajándékok zöme csak porfogó. Inkább egy jó könyvnek tudok örülni, és ha nagyon különlegessé akarja tenni az ajándékozó akkor a könyv első üres lapjába szépen írva, hogy kitől miért kaptam. Számomra a könyvek felbecsülhetetlen értékűek. Vannak kézzel készített tárgyak amik tetszenek, de nagyon el kell találni az ízlésemet.

Olyan 15 éve kaptam születésnapomra egy kézzel készített fülbevalót. Ma is viselem mert pont az ízlésemnek megfelelő.. De kaptam kézzel készített falinaptárt amit örömmel fogadtam, mert ajándék, de valahol a dobozban pihen a padláson.

A kézzel készített ajándékokkal nagyon ott kell lenni, hogy tudjuk mi az aminek igazán örülne.

2016. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mi az.

Ha számomra hasznavehetetlen porfogó akkor nem túl őszinte a mosolyom.

Plusz az emberek többségének vagy a kézügyessége, vagy a kreativitása nulla. Elég megnézni az itteni kérdéseket. Múltkor volt valaki aki kólás dobozok bontókájából akart karkötőt csinálni és megkérdezte, hogy örülni fog-e neki az ajándékozott.

Én úgy vagyok vele, hogy inkább süssön nekem egy tálca sütit. Ha pedig ahhoz sincs tehetsége akkor elég ha felköszönt, vagy esetleg vesz valami apróságot aminek biztos örülök.

2016. aug. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a kézzel készített ajándékok híve vagyok.Én is olyanokat szoktam csinálni ajándékba.Számomra sokkal értékesebb mint egy dísztárgy, azzal úgyse lehet mit kezdeni.Viszont ami kézzel van készítve és ránézek mindig az jut eszembe aki csinálta.
2016. aug. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a Válaszokat :) Valaki említette a tálca sütit , azt például én is nagyon jó ötletnek tartom:)
2016. aug. 5. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kézzel készítettnél nincs jobb, ha találó. Azon látszik, hogy munkád is volt vele, és személyes. Ha nem kézzel készített, akkor is szerintem az olyan jó, ami személyes, nem tömegcikk. Pl. egy illka kép. Szerintem jó pofa, és még ha nem is te készíted, részed lehet benne, hisz rólatok szól.
2016. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!