Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek mit vegyek/csinálj...

Szerintetek mit vegyek/csináljak neki?

Figyelt kérdés
Nálunk cserkészeten az a szokás hogy úgy "angyalkázunk"hogy nem karácsonyra, hanem szülinapra adunk ajándékot. Az őrstársamnak, akit én húztam már jó fél éve volt a szülinapja, es még mindig nem adtam neki semmit ( egyebkent mindenki olyan 1-2 hónappal késöbb szokta adni, se azér fél év már gázos :/ ) , és nemtudom hogy mit adjak! Mer nem szoktunk sok ajándékot, max. Egy 1000est költünk rá, de nemtudom hogy mit csináljak. Zöldborsó az őrs nevünk, és volt olyan ötletem, hogy veszek egy dobozt amin zöldborsók vannak, és tele teszem csokival, meg csinálok/veszek egy nyakláncot, de szerintetek ez jó? Vagy tudnátok segíteni, hogy mit vegyek? Egyébkent tudom hogy nekem kéne kitalálni, hogy mit vegyek mert en ismerem, de már egy csomó ötletem volt ( virágcserépre ráfestek valami zöldborsósat, és ugye teszek bele viragot, meg melé egy tábla csoki, stb. Stb. ) de nemtudom melyik lenne jó. Esetleg ti ha angyalkátato,, mit adtatok az illetőnek?

2016. szept. 25. 22:55
 1/2 anonim válasza:
szerintem jók az ötleteid. egyébként még a kort és a nemet se mondtad meg, így nem nagyon tudok segiteni :/
2016. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okes köszi:) egyébkent 14/L
2016. szept. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!