Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tudtok még olyan ajándékba...

Tudtok még olyan ajándékba adható dolgot, amelynek megvásárlásával valamilyen jó ügyet lehet támogatni?

Figyelt kérdés

Vannak olyan távolabbi rokonaim, akikkel nem igazán vagyok közeli kapcsolatban (pl. unokatesóm barátnője) és minden évben nagy dilemma hogy milyen apróságot vegyek neki. Kicsi az esélye hogy eltaláljam az ízlését, ráadásul sokat sem szeretnék költeni rá.

Arra gondoltam, hogy így legalább valami értelme is lenne, hogy kiadok x forintot. És ha nem is örül neki, mégsem kéne rosszul éreznem magam, hiszen valami jó célra fordítottam az összeget.


Láttam Avon és Oriflame újságban valami karkötőt talán, de kíváncsi lennék, hogy milyen oldalakon találhatok még ilyen adomány ajándékokat.


Előre is köszönöm a segítséget.



2016. nov. 18. 12:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Utánajártam az Avonban a mellrák ellenes kampány és a nők elleni erőszakhoz kapcsolódó termékek vannak.


Nem rossz, de esetleg valami természetvédelemmel vagy menhelyi állatokkal esetleg valamilyen betegség kutatásával kapcsolatos nincs?


Még amit találtam az a WWF oldalán található nem túl igényes plüssök és kulcstartók.

2016. nov. 18. 13:17
 2/10 A kérdező kommentje:

Magyar Madártani Egyesület honlapján (mme.hu) is vannak aranyos hűtőmágnesek, bögrék, de sajnos a gyönyörű kitűzőket nem lehet online megvásárolni. De megpróbálom a városunkban található egyetlen egy darab helyen, ahol írja hogy lehet kapni.

Azért még várom ám az ötleteket, csak közben én is keresgélek, hátha mást is érdekel ez rajtam kívül. :)

2016. nov. 18. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Főváros XII.ker Alkotás úton feljebb a Déli putól a szembeni oldalon van egy ajándék bolt az szociálisan rászorulóknak adja a bevételét .
2016. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A NOÉ Állatotthont támogathatod az alábbival:


[link]

2016. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még egy link hozzá:

[link]

2016. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! Még jöhetnek majd, ha valakinek lesz még ötlete! :)
2016. nov. 18. 14:25
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2016. nov. 18. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
A Lushnak van a Charity Pot nevezetű kéz és testápolója, az abból befolyt összegeket is jótékonyságra fordítják.
2016. nov. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én egy egyházi iskolába jártam ami a sétáló utácán volt. Minden éven csináltunk dísztárgyakat, sok igényes volt köztük.

Iskoláé volt a bevétel, az alapanyag szülőké a munka a tanulóké.

2016. dec. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!