Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit agyak neki ajándékba?...

Mit agyak neki ajándékba? (több lent)

Figyelt kérdés
Szoval nálunk még mindig az van hogy huzzunk és aki akit kihúzz annak kell ajándékot adnia de az a baj hogy én olyan fiut huztam ki aki szerelmes belém és már egyszer visszautasítottam de most őt huztam ki és nem akarok valami gagyi ajándékot adni persze nem szeretem őt csak az lenne hogy nem akarnám hogy félre értse és most nem tudom hogy mit vegyek neki (pl: az is probléma hogy valami jó ajándékot vegyek neki aminek örülne vagy valami gagyit hogy ne értse félre)

2016. nov. 26. 14:15
 1/7 anonim válasza:
89%
Helyesírási szótárat. De viszonozza!
2016. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elsőnél! "agyál" neki valamit, amit később kölcsön kérsz tőle, és tudod tanulni a csodálatos magyar nyelvtant. Az "agyak" agyakat jelent, több agyat.
2016. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szöveg tagolásával is problémáid vannak?
2016. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Agyakat
2016. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 ő 18
2016. nov. 26. 16:43
 7/7 anonim válasza:
61%
Nem tudom mit vegyél neki, de ha egy ilyesmi kísérő levelet írsz, mint a kérdés, akkor garantáltan nem akar majd tőled semmit, ha van benne egy kis igényesség! :-D
2016. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!