Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » A páromnak a kocsijába szeretn...

A páromnak a kocsijába szeretnék karácsonyra plédet venni? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Mivel egy ideje emlegeti hogy pléd kéne a kocsiba, csak valahogy sosem jut el addig hogy beszerezzen egyet, gondoltam majd én megveszem neki karácsonyra. Csakhogy ő feketét akart, viszont feketét nem találtam csak szürkét. Erre a plédre gondoltam: [link]

Szerintetek elég a 140*200-as? Lényegében csak a hátsó ülésre akarja ráteríteni, hogy melegebb legyen így télen beülni. Vagy nagyon melléfogtam a színével?



2016. nov. 27. 20:49
 1/7 anonim válasza:

Szerintem, ha feketét szeretne, ne vegyél szürkét.

Én sem szeretem, ha valamiből egy konkrét dolgot szeretnék, de aztán más lesz belőle. :)

2016. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez? Ez meg leghet mondjuk, hogy inkább csak szobába való volna... [link]
2016. nov. 27. 21:01
 3/7 anonim válasza:

Szerintem az meg egy kincsi langyos. :D


Ez nagyon gagyi/vékonyy?

[link]

2016. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A probléma ezzel, hogy csak áruházban kapható én meg Debrecenben vagyok és itt pedig nincs Mömax. :(
2016. nov. 27. 21:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a 140*200-as pléd elég egy 4-es golf hátsóülésére?
2016. nov. 27. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülni fog neki. Értékeli, hogy gondoltál rá, és ha megnézted több helyen, és nem találtál feketét, akkor ez van. Szerintem tutira örülni fog neki, ne parázzál. Jó lesz az, én örülnék neki, még akkor is, ha nem olyan színű, mint elképzeltem. Jó lesz az.
2016. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feketét tényleg nem találtam. :(
2016. nov. 27. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!